Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmek ne demek?

Rüyada kedi sevdiğini gören kimse, eşinden yakınlık ve hürmet görür. Diğer bir rivayete göre, küslük ve soğukluk varsa ortadan kalkar. Rüyada kedi sevmek muhabbet, aşk ve güzel bir yakınlaşma anlamına gelir.


Rüyada kedi sevmek birine karşı sevgi ve muhabbet duymaya veya birine hoşgörü göstermesi gerektiğine delalet eder. Bazı tabircilerin görüşlerine göre, rüyada kedi sevdiğini gören kimse, nefret uyandıran tiksindirici ve sevmediği bir kimse ile arkadaş olur. Bir rivayete göre rüyasında kedi seven kimse, din ve şeriat noktasında makbul olmayan bir iş göreceğine işarettir.

Rüyada kesi sevmek hakkında olası görülecek tüm rüyaların anlamını aşağıda paylaştık. Kedi sevmek hakkında alt kısımlarda tüm vasıfları tabir edebileceğinden dolayı burada ayrıca ayrıntılı bilgiye lüzum görmedik.

Rüyada Kedi Sevmek

Ebu Said Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi sevmek, Bir kadınla yakınlaşmak, dost olmak, bekar biri için evlenmek ile tabir edilir. Eğer kişi layıksa büyük bir kazanç sağlar veya bütün isteyip de ulaşamadığı arzularını elde eder.

Caferi Sadık Radıyallahu Anh demiştir ki: Rüyada kediyi sevmek veya seven birini görmek hakkında bir tabirde şöyle bahsedilmiştir, sevdiği kimselerden birinden kötülük görür.

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada kedi sevmekle, sevmemek  iki şekilde tabir edilmiştir. Altından imal edilmiş ev eşyasına sahip olmaya, erkek için bir kadına sevi duymaya işarettir.

Kedi rüyasının çok geniş anlatılmış tabirlerini Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Severken Görmek

Rüyada Kediyi Sevmek

Rüyada Kedi Sevmemek

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada Siyah Kedi Sevmek

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada Kedi Sırnaşması Görmek

Rüyada Sevimli Kedi Görmek

Rüyada Gri Kedi Sevmek

RÜYANI ANLAT YORUMLAYALIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLAR