Rüyada Kedi ısırması

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada Kedi ısırması Görmek

Rüyada kedi ısırması görmek, yalnızlıktan sonra yakınlık ve sevinçtir. Rüyada kedi ısırması gören kimse, Gam ve keder içindeyse yerine feraha kavuşur. Rüyada kedinin ısırması, Asi ise tövbe etmeye. Gaflet ve Delalette ise hidayete kavuşmaya işaret eder. Rüyada kedi ısırığı görmek zahmet ve meşakkatten sonra sabırla ulaşılan rahatlığa işarettir.


Rüyada kedi ısırması görmek, faydasız ve lüzumsuz işlere delalet eder. Bir rüya alimi demiştir ki: bu rüya sıkıntı ve zorlukla çalışan kadına yardım etmenin habercisi demektir. Rüyada kedinin ısırması, hüzünlü olmaya veya olacağınıza delalet eder. Rüyada kedi ısırması gören kimse, şunları yakın zamanda yaşar. Akıllı, olgun, itibarlı ve ağırbaşlı güzel bir kadın ile birlikte olmak veya dost olmak anlamına gelir.

Rüyada kedinin ısırması görmenin olumlu yönleri şunlardır. Aklı selim ve başarılı bir kadın ile dost olmak. Bir kadından yardım veya maddi destek görmek. Ummadığı bir yerden eline geçecek, Ganimet veya Zinet eşyası demektir. Bazı tabirciler bu rüya hakkında, helal süt emmiş bir kadına gönül vermek olarak tabirde bulundular.

Rüyada kara kedi ve siyah kedi ısırması gören kimse şöyle olumsuzluklar yaşar. Bir kadınla ağız dalaşına girer, ev ve iş ile alakalı kafasını meşgul edecek sorunlar yaşar. Rüyayı gören kimse için, hüzünlü olmaya veya olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kedi ısırması

Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi ısırdığını görmek, üç türlü tabir edilir: Kanaatkar hanım, az ama faydalı ve kazançlı işler, yaptığı işten zarar etmek ve pişmanlık.

Kirmani (r.a.) demiştir ki: Rüyada kedi ısırması iyi değildir. Çünkü dini bozmaya çalışan birinden uzak durması gerektiğine delalet eder. Bir başka rüya tabircisine göre: boş şeylere rağbet etmenin artmasına işarettir.

İmamı Nablusi Rahmetullah diyor ki: Rüyada kedi ısırması görmek; şerefli, cömert, hayırlı, faydalı ve kazançlı işler yapan kadın ve muhterem bir adamın yakınlığı demektir.

Kedi görmenin çok ayrıntılı tabirlerini Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Isırırken Görmek

Rüyada Kedi Isırması ve Kanaması

Rüyada Yavru Kedi Isırması

Rüyada Kedinin Parmak Isırması

Rüyada Sarı Kedi Isırması

Rüyada Siyah Kedi Isırması

Rüyada Kara Kedi Isırması

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada Kedinin Ayak Isırması

Rüyada Kedi Isırığı Görmek

RÜYANI ANLAT YORUMLAYALIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir