Rüyada Erkek Bebek Ayağı Öpmek

Rüyada Erkek Bebek Ayağı Öpmek

Rüyada Erkek Bebek Ayağı Öpmek ne demek?

Rüyada erkek bebek ayağı öpmek, bekar kimse için hayırlı kısmet ve gönül ilişkisi olarak yorumlanır. Aynı zamanda haram ve kötü sözden sakınmaya işarettir.


Rüyada erkek bebek ayağı öpmek, rüya sahibinin aklına koyduğunu yapmasına işaret eder. Çoğu zamanda çevresindeki insanların hoşuna gitmese’de kendi doğrularından vazgeçmemesi olarak yorumlanır. İslami ve Dini tabirlere göre yorumu, birinin himayesi altına girmeye ve o kimseden emirler almaktan hoşlanan kimseye yorumlanır. Ünlü rüya yorumcularının tabirlerine göre rüyada erkek bebeğin ayaklarını öpmek, gizli devlet işlerinde görev almaya yorumlanır. Sürekli emir altında çalışmaya, kendi özgür hür iradesini kullanamadığına tabir edilir. Rüyada erkek bebeğin ayaklarını koklayarak öptüğünü görmek, korkusuz ve gözü pek kimse ile yaşanacak olan sözlü tartışmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Ayağı Öpmek neye işarettir?

Rüyada bir kimsenin erkek bebeğin ayaklarını öptüğünü görmesi, evlat edinmeye veya öksüz, yetim bir çocuğu himayesi altına almaya işaret eder. Bekar bir genç kızın rüyada erkek bebeğin ayaklarını öptüğünü görmesi ise, beklenmedik anda karşısına çıkacak olan kısmete ve hayırlı bir gönül ilişkisine delalet eder. Bazı zamanda rüyada erkek bebek ayağı öptüğünü görmek haram mal ve sözden kaçınmaya, İslamiyetin emrettiği gibi yaşayacağı bir hayat ile yorumlanmaktadır.

Gördüğünüz rüyanın tabirini bulamadıysanız! Lütfen rüyanızı aşağıdaki “RÜYANI ANLAT” kısmına yazın sizin için, İslami kaynaklara bakarak hemen yorumlayalım.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada Erkek Bebek Öpmek

RÜYANI ANLAT YORUMLAYALIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir